W Pucharze Polski Gryf Wejherowo zagra z Brdą Przechlewo

Sobota, 28 Czerwiec 2014
Wejherowo

Trzecioligowy Gryf Wejherowo poznał przeciwnika w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski.

19 lipca podopieczni trenera Tomasza Kotwicy zagrają na wyjeździe z Brdą Przechlewo. Tym meczem żółto - czarni rozpoczną zmagania w sezonie 2014/2015. Wygrana drużyna tego pojedynku zagra ze zwycięzcą pary Kotwica Kołobrzeg - Limanovia Limanowa. W kolejnej rundzie Pucharu czeka na przeciwnika pierwszoligowa Arka Gdynia.

Runda przedwstępna - 19 lipca

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo
2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych
3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków
4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów
5. Kotwica Kołobrzeg - Limanovia Limanowa
6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg
7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork
8. Łysica Bodzentyn - Polonia Bytom
9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola
10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz
11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki
13. Warta Poznań - Wisła Puławy
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Raków Częstochowa
15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński
16. Sokół Ostróda - Radomiak Radom
17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec
18. Lechia Tomaszow Mazowiecki - Pelikan Łowicz
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec
20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo
22. Jarota Jarocin - Motor Lublin
23. Odra Opole - Garbarnia Kraków
24. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice
25. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg

Runda wstępna - 26 lipca

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda - 13 sierpnia

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice
zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik
zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice
zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz

Gospodarzami meczów rundy przedwstępnej, wstępnej i I rundy Pucharu Polski są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2013/2014 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2013/2014.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020