Wejherowo: 66-latek raniony nożem

Wtorek, 19 Luty 2013
Wejherowo

W niedzielę wieczorem policjanci otrzymali informację o konflikcie pomiędzy dwoma mężczyznami. Wskutek zdarzenia 66-latek został raniony nożem. 71-latek został zatrzymany przez policjantów bezpośrednio po zdarzeniu. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w jednym mieszkań w centrum Wejherowa. Policjanci zostali wezwani na pomoc w związku z otrzymanym wezwaniem do ranionego nożem mężczyzny. Natychmiast na ul. Wałową w Wejherowie zostały skierowane służby ratownicze, które udzieliły 66-latkowi pomocy. Policjanci na miejscu zgłoszenia ustalili przebieg zdarzenia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy 66-latkiem a 71-latkiem doszło do konfliktu, w wyniku którego starszy mężczyzna ranił młodszego nożem w  szyję.

Rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Na szczęście rana nie zagrażała jego życiu. Sprawca został zatrzymany przez policjantów chwilę później. Przedstawiony został mu zarzut uszkodzenia ciała, który jest zagrożony karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020