Wejherowo: Głosujmy na wejherowskie iluminację świąteczną

Wtorek, 20 Grudzień 2011

Zachęcamy do głosowania na Wejherowo w plebiscycie internetowym „Świec Się" na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce. Jego organizatorami są ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. i ENERGA SA.

By wziąć udział w plebiscycie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.swiecsie.pl . Tam też można głosować – w pierwszym etapie, który potrwa do 2 stycznia 2012 r., na wybrane miasto danego województwa.

W konkursie uczestnicy łącznie 100 miast z całego kraju, wybranych przez komisję plebiscytową, w tym 10 z Pomorza.

Zwycięzca plebiscytu zostanie wybrany spośród miast, które w danym województwie zdobędą najwięcej głosów. Na 16 finalistów głosować będzie można w drugim etapie plebiscytu od 4 do 15 stycznia 2012 r.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie plebiscytu do 24 stycznia 2012 r. Zwycięskie miasto otrzyma zestaw sprzętu AGD, który trafi do wybranej placówki.

  •  Zachęcamy wszystkich nie tylko do głosowania na najpiękniejsze ich zdaniem miasto tegorocznych Świąt, ale także do dzielenia się pozytywną świąteczną energią. Dlatego zapraszamy do pokazania innym zdjęć ze swoimi świątecznie przystrojonymi światłem i innymi ozdobami choinkami, domami i ogrodami – mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji ENERGA SA. – W tym celu już po raz trzeci uruchomiliśmy platformę internetową, na której każdy, kto chce włączyć się do zabawy w plebiscycie i konkursie ENERGI, może zamieszczać swoje zdjęcia, głosować na najładniejsze iluminacje miejskie i wygrywać atrakcyjne nagrody.
Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020