Wejherowo: Joanna Senyszyn organizuje konkurs dla młodzieży

Czwartek, 21 Marzec 2013
Wejherowo

Biuro posłanki do Parlamentu Europejskiego prof. Joanny Senyszyn w Wejherowie organizuje dla młodzieży w wieku od 16 do 25 lat dwuetapowy konkurs pt. "Po co Unii Europejskiej Polska?".

W konkursie może uczestniczyć młodzież powiatu wejherowskiego i gdańskiego oraz miasta Gdańsk, Gdynia i Sopot. Główną nagrodą będzie zaproszenie grupy laureatów konkursu na wizytę studyjną do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Uczestnicy i opiekunowie młodzieży otrzymają również dyplomy i wyróżnienia. Pierwszy etap konkursu polega na napisaniu i wysłaniu na adres organizatora w terminie do 21 kwietnia 2013 roku rozprawki na temat "Po co Unii Europejskiej Polska?" Praca musi być napisana w edytorze tekstu czcionką Times New Roman 11 z interlinią 1,5 na maksimum 2 strony. Do pracy należy załączyć także wypełniony kwestionariusz. Do II etapu, który będzie rozmową z komisją konkursową na tematy podjęte w pracy pisemnej, zostanie zakwalifikowanych 50 uczestników.

Koordynatorem projektu jest Aleksander Lewandowski tel. 509 130 154.  Pełnomocnikami organizatora konkursu na powiat wejherowski są: Dagmara Blindow tel. 601 840 018 i Sebastian Gierszewski tel. 723 996 538. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.senyszyn.eu

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020