Wejherowo: Porażka w drugim sparingu

Sobota, 21 Styczeń 2012
Wejherowo

Wejherowscy piłkarze rozegrali dziś w Bytowie swój drugi mecz sparingowy. Drugoligowa Bytovia Bytów okazał się za silna dla podopiecznych Grzegorza Nicińskiego. Wejherowianie przegrali 2:1.

Jedyną bramkę dla żółto-czarnych w tym spotkaniu zdobył w 42 minucie z rzutu karnego Grzegorz Gicewicz. Dla gospodarzy gole padły w 28 i 83 minucie.

W składzie wejherowskie drużyny wystąpili:
W pierwsze połowie: Duda - Sobczyński, Kochanek, Zawadzki, Kowalski, Szymański, Kołc, Kotwica, Krzemiński, Gicewicz, Fidziukewicz. W drugie połowie: Ferra - Zawadzki (Oleszczuk), Kaczykowski, Kochanek, Skwiercz, Wicki, Stefanowicz, Pietroń, Kołc (Szlas), Szudrowicz, Toporkiewicz

Trzeci sparing gryfitów już w najbliższą sobotę z I ligową Arką Gdynia w Cetniewie o godzinie 12:00. Zapowiada się ciekawe spotkanie gdyż gdynianie po wysokiej porażce 1:4 z OKS Stomil Olsztyn będą chcieli udowodnić swoją dobrą formę.