Wejherowo: Tytani zremisowali z Energetykiem

Sobota, 25 Styczeń 2014
Wejherowo

Walka i emocje do ostatnich minut, to to co wszyscy kibice kochają w sporcie. Mimo przewagi gości w pierwszej połowie i przegranej trzema bramki wejherowscy szczypiorniści walczyli do końca i doprowadzili do remisu. Mecz z  gośćmi z Gryfina zakończył się wynikiem 29:29 (14:17).

Zawodnicy Energetyka zajmują obecnie pozycję wicelidera i mają aspiracją na awans do pierwszej ligi. Mimo ich dobrej gry i zaangażowania całego zespołu dziś nie udało im się pokonać wejherowian. Jak przystało na Tytanów, podopieczni Piotra Rembowicza walczyli do końca i udowodnili że mogą walczyć z najlepszymi o najwyższe miejsca w ligowej tabeli.

Kolejne ligowe spotkanie wejherowianie rozegrają 1 lutego br. na wyjeździe z Gwardią Koszalin.