Wejherowo: Złodziej rowerów zatrzymany przez kryminalnych

Piątek, 17 Maj 2013
Wejherowo

Od jakiegoś czasu policjanci z Wejherowa otrzymywali informacje o kradzieżach rowerów z klatek schodowych i spod sklepów. Funkcjonariusze ustalili, że złodziej prawdopodobnie działa sam. Mężczyzna zabierał pozostawione bez żadnych zabezpieczeń rowery i  odjeżdżał nimi. 19-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i  usłyszy zarzuty. Za kradzież mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

Wczoraj wejherowscy kryminalni zatrzymali 19-letniego mieszkańca Wejherowa. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna na przełomie kwietnia i maja br. ukradł kilka rowerów na terenie Wejherowa. Jak ustalili policjanci sprawca zawsze kradł rowery stojące na ulicy lub klatce schodowej bez żadnych zabezpieczeń. Wsiadał na rower i odjeżdżał. Kradzione rowery sprzedawał w komisach i lombardach.

Sprawa jest rozwojowa, bowiem mężczyzna był już zatrzymany za kradzież roweru. Kryminalni ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za kilkanaście kradzieży jednośladów. 19-latek niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Mundurowi już odzyskali część skradzionego mienia. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020