Wejherowscy piłkarze przegrali kolejny sparing

Niedziela, 27 Styczeń 2013
Wejherowo

Piłkarze Gryfa Orlex Wejherowo rozegrali swój kolejny sparing na boisku w Cetniewie. Podopieczni Dariusza Mierzejewskiego zmierzyli się z wiceliderem II ligi wschodniej Wisłą Płock.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2. Pierwsza bramka dla Wisły padła już w 5 minucie meczu. Natomiast po kolejnych 5 minutach było już 0:2. Obie bramki dla gości zdobył Sekulski.

Kolejny mecz kontrolny żółto-czarni rozegrają już w najbliższą sobotę z gdyńską Arką.

Wisła Płock - Gryf Orlex Wejherowo 2:0 (2:0)

Wisła Płock: Kiełpin - Zembrowski, Magdoń (41. Śnieć), Radić, Mitura - Janus (41. Grudzień), Góralski (55. Pomorski), Burkhardt (41. Adamczyk), Sekulski, Hiszpański (55. Wawrzyński) - Krzywicki.

Gryf Orlex: Duda - Dąbrowski, Kostuch (41'Kochanek), Skwiercz, Stefanowicz (41'Warcholak) - Kołc, Kotwica (41'Krzemiński), Gicewicz (65'Więcek), Wiśniewski (55'Szlas), Siemaszko (60'Miszka) - Kaszuba