Wejherowscy szczypiorniści przegrali w Gryfinie

Poniedziałek, 23 Luty 2015
Wejherowo

Niestety niepowodzeniem zakończyło się wyjazdowe spotkanie Tytanów Wejherowo z Energetykiem Gryfino.

Podopieczni Pawła Paździocha musieli uznać wyższość rywali ulegając 23: 38 (11:18 ). Już początek meczu pokazał, kto będzie „rozdawał karty” w tym spotkaniu. Energetyk zdobył pierwsze 9 bramek i potem spokojnie kontrolował sytuację. Wejherowianie do przerwy zmniejszyli jeszcze różnicę do 7 goli, ale po przerwie inicjatywę znów przejęli Gryfinianie i powiększając przewagę do 15 bramek – wygrali spotkanie.

- Początek zawodów nie był zbytnio udany. Rywal odskoczył nam na bodajże 9 bramek. My się zagotowaliśmy, do tego doszły głupie błędy i musieliśmy później gonić rywali. Nadal mamy problem z koncentracja i nad tym musimy na najbliższych treningach popracować. - powiedział po meczu Robert Wicon, zawodnik wejherowskich Tytanów.

W Wejherowskiej ekipie zabrakło przede wszystkim koncentracji i spokoju. Błędy popełniali zarówno młodzieżowcy, jak i seniorzy. Niewykorzystane tzw „setki” mściły się na drużynie Pawła Paździochy, a przeciwnik jak tylko mógł szybko kontrował i przede wszystkim trafiał do wejherowskiej bramki. Teraz Tytani muszą jak najszybciej zapomnieć o porażce i skupić się na najbliższym spotkaniu z Samborem Tczew. Punkty w tym meczu będą bardzo ważne, ponieważ sąsiedzi w tabeli : LKS Kęsowo i SPR Gdańsk zagrają mecz ze sobą i na pewno ktoś dopisze sobie punkty w ligowej tabeli.