Wejherowscy Tytani podejmują GKS Żukowo

Piątek, 22 Luty 2013
Wejherowo

Po niepowodzeniu w wyjazdowym meczu z liderem w Gryfinie (przypomnijmy 28:23) Tytani Wejherowo w najbliższą sobotę o godz. 17.00 z zmierzą się na swoim boisku z GKS Żukowo.

Goście z Żukowa z dorobkiem 18 punktów zajmują wysokie 5. miejsce w tabeli II ligi piłki ręcznej, ale w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z MKS Brodnica 27:30, a zespół z Brodnicy z dorobkiem 11 punktów plasuje się na 12. pozycji w tabeli, tuż za Tytanami Wejherowo. Po serii kilku porażek wreszcie nadarza się okazja na zdobycie 2 punktów z przeciwnikiem, który na pewno jest w zasięgu możliwości wejherowian. Atutem Tytanów w meczu z GKS Żukowo powinny być nie tylko własne ściany, w tym wsparcie miejscowej publiczności, ale przede wszystkim głód zwycięstwa, które tak bardzo jest potrzebne celem podbudowania morale zespołu, jak i dorobku punktowego w tabeli 

- Musimy ograniczyć liczbę przestrzelonych sytuacji do minimum i już w najbliższym meczu zdobyć 2 punkty przed własną publicznością - stwierdzają wejherowscy szczypiorniści.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020