Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Środa, 5 Styczeń 2011

W najbliższą niedzielę 9 stycznia 2011 r. miasto Wejherowo po raz kolejny włącza się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej przez Jurka Owsiaka. Podczas już XIX Finału WOŚP pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

W godzinach 9.00-17.30 na terenie Wejherowa prowadzona będzie zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy do oznakowanych puszek.

O godz. 11 na wejherowskim rynku jak co roku kwestować będą prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt ze swoim zastępcą Bogdanem Tokłowiczem.

Od godz.12.30 zapraszamy do Centrum Handlowego Kaszuby, gdzie odbędzie się wejherowski finał. W programie m.in.: występ zespołu tanecznego Wejherowskiego Centrum Kultury „Bąbelki" grupy I, II, III i IV. W tym dniu zaplanowano także koncert akordeonowy, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu WOPR, koncert uczestników koła gry na gitarze oraz występ zespołu tanecznego „Baccara" i Studia Tańca „Rytm-Dance". Na scenie wystąpi także Grupa muzyczna Pawła Kasprzewskiego.

Ponadto: sklepik z różnymi gadżetami, aukcje, zabytkowe auta przed CH Kaszuby z firmy VideoBest

Komentarze
Reklama