Wielkie Derby

Piątek, 25 Maj 2012
Wejherowo

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 na Wzgórzu Wolności w Wejherowie zostaną rozegrane Wielkie Derby. Wynik tego spotkania zdecyduje o tym, która z drużyn awansuje do II Ligi.

Zobacz również: Kazimierz Plocke ma zerową aktywność w Sejmie

Walka o awans toczy się do samego końca. Jeszcze niedawno w stawce liczyły się trzy drużyny. W środę jednak swoje szanse pogrzebała Kotwica Kołobrzeg, która na własnym obiekcie uległa Gwardii Koszalin. Statystki są po stronie Żółto-Czarnych. W sezonie 2010/2011 Rumianie musieli uznać wyższość gryfitów dwukrotnie, w mijającym sezonie padł remis. Obie drużyny spotkały się również w ¼ Regionalnego Pucharu Polski, w tym pojedynku lepszy okazał się klub z Wejherowa.

Zobacz również: Sukces unihokeistek UKS Ósemka

Pod wielkim znakiem zapytania stoi uczestnictwo kibiców w meczu. Jak pisaliśmy wcześniej cały czas trwa konflikt na linii Klub - Kibice. Czy w przed dzień tak wielkiego święta dojdzie do porozumienia i kibice wrócą na stadion by być 12 zawodnikiem? Jak potoczą się losy obu zespołów przekonamy się już w sobotę ok. godz. 19. Gryf aby awansować musi wygrać, każdy inny wynik daje awans trójkolorowym.

Gryf Wejherowo - Orkan Rumia sobota 17.00 Wzgórze Wolności

Komentarze
Reklama
Gdynia
Białe flagi na gdyńskich plażach

Białe flagi na gdyńskich plażach

Wtorek, 30 Czerwiec 2020
Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Znamy nową datę Gdynia Sailing Days!

Piątek, 26 Czerwiec 2020