Wielkie Derby

Piątek, 25 Maj 2012
Wejherowo

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 na Wzgórzu Wolności w Wejherowie zostaną rozegrane Wielkie Derby. Wynik tego spotkania zdecyduje o tym, która z drużyn awansuje do II Ligi.

Zobacz również: Kazimierz Plocke ma zerową aktywność w Sejmie

Walka o awans toczy się do samego końca. Jeszcze niedawno w stawce liczyły się trzy drużyny. W środę jednak swoje szanse pogrzebała Kotwica Kołobrzeg, która na własnym obiekcie uległa Gwardii Koszalin. Statystki są po stronie Żółto-Czarnych. W sezonie 2010/2011 Rumianie musieli uznać wyższość gryfitów dwukrotnie, w mijającym sezonie padł remis. Obie drużyny spotkały się również w ¼ Regionalnego Pucharu Polski, w tym pojedynku lepszy okazał się klub z Wejherowa.

Zobacz również: Sukces unihokeistek UKS Ósemka

Pod wielkim znakiem zapytania stoi uczestnictwo kibiców w meczu. Jak pisaliśmy wcześniej cały czas trwa konflikt na linii Klub - Kibice. Czy w przed dzień tak wielkiego święta dojdzie do porozumienia i kibice wrócą na stadion by być 12 zawodnikiem? Jak potoczą się losy obu zespołów przekonamy się już w sobotę ok. godz. 19. Gryf aby awansować musi wygrać, każdy inny wynik daje awans trójkolorowym.

Gryf Wejherowo - Orkan Rumia sobota 17.00 Wzgórze Wolności

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020