Wspaniały koncert zespołu Banda Magda w Filharmonii Kaszubskiej

Poniedziałek, 14 Lipiec 2014
Wejherowo

Wczoraj w Wejherowskim Centrum Kultury - Filharmonii Kaszubskiej wystąpił przebojowy zespół Banda Magda.

Koncert obył się w ramach gdyńskiego Ladies’ Jazz Festiwalu, który po raz pierwszy  w swojej historii zawitał do Wejherowa! Charyzmatyczna, pełna energii liderka zespołu greczynka Magda Giannikou dała poznać się zgromadzonej publiczności z jak najlepszej strony. Na uwagę zasługuje fakt, iż Giannikou mieszkająca i tworząca na co dzień w NYC śpiewa, aż w sześciu językach: oprócz greckiego i angielskiego śpiewa również po portugalsku, hiszpańsku, włosku i francusku.

  • Jeśli tylko będziecie mieli możliwość doświadczyć Magdy Giannikou, nie zastanawiajcie się ani sekundy! To absolutna rewelacja!!! My wiemy, co mówimy, bowiem uczestniczyliśmy w jej jedynym koncercie w Polsce, który odbył się w ramach tegorocznej edycji Ladies’ Jazz Festiwal, nie gdzie indziej tylko właśnie w urokliwej Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Fantastyczne poczucie humoru, swoboda, cudowny francuski, świetne utwory - śmiało możemy powiedzieć, że już teraz tęsknimy za następnym spotkaniem z Magdą i Jej Bandą Magdą. To był fantastyczny koncert, owacyjnie przyjęty przez zgromadzoną publiczność. Artystka była mile zaskoczona, wzruszona i obiecała, że z chęcią do nas powróci - powiedziała Anna i Marta z Wejherowa tuż koncercie.

Zespół Banda Magda zaprezentował wybuchową mieszankę francuskiej piosenki kabaretowej, brazylijskiego baiao, cygańskiego jazz manouche, greckich i nowojorskich wibracji, karnawałowej samby i portowego tango. Wejherowska publiczność miała okazję przenieść się w okolicę Moulin Rouge, na hiszpańskie schody w Rzymie, w świat Montmartre'u, na plan filmowy Feliniego i w scenerię Greka Zorby

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020