Wybierz się na marsz Nordic Walking!

Czwartek, 17 Czerwiec 2010

12 kilometrów będą mieli do pokonania uczestnicy marszu Nordic Walking, który odbędzie się 26 czerwca w Orlu podczas Gminnego Festynu Rodzinnego.

  • Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów jak i początkujących, którzy chcieliby wziąć udział w marszu. Jak dla mnie to najlepsza forma spędzania aktywnego wolnego czasu dla młodszych i starszych – zachęca wójt Jerzy Kepka, który objął marsz swoim patronatem.

Swój udział potwierdzili już studenci „Stowarzyszenia Akademia Złotego Wieku”, którzy propagują tę formę spędzania wolnego czasu.

Przypomnijmy, że zbiórka uczestników rozpocznie się 26 czerwca o godzinie 14:00 przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Orlu (Nadrzeczna 19). Marsz odbędzie się na trasie Orle – Piaśnica – Orle. Organizatorzy planują powrót na godzinę 16:00.

Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Niektórym może się wydawać, że jest to sport nowy, jednak jego początki datuje się na lata dwudzieste XX wieku. Wtedy była to forma treningu dla narciarzy biegowych.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020