Wyniki Miejskiego Turnieju Tańca oraz Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

Piątek, 12 Listopad 2010

W sobotę 6 listopada 2010 roku, na hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 49 w Rumi odbyły się dwie imprezy taneczne.

O godz.9:00 odbył się Miejski Turniej Taneczny dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, natomiast o godz.11 - Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. Zawodnicy walczyli w kategoriach hip - hop, taniec współczesny oraz inne formy (disco – dance i show dance).

Wyniki Miejskiego Turnieju Tanecznego 2010

Szkoły Gimnazjalne:

HIP –HOP solo

I miejsce – Zuzanna Klawikowska Gim. Nr 1

INNE FORMY duet

I miejsce – Patrycja Zwolińska, Kinga Dawidowska Gim. Nr 1

INNE FORMY solo

I miejsce – Alicja Went Gim. Nr 1

TANIEC WSPÓŁCZESNY duet

I miejsce – Kinga Dawidowska, Karolina Konkel Gim. Nr 1

II miejsce – Patrycja Zwolińska, Karolina Konkel Gim. Nr 1

III miejsce – Alicja Went, Karolina Konkel Gim. Nr 1

TANIEC WSPÓŁCZESNY solo

I miejsce – Patrycja Zwolińska Gim. Nr 1

II miejsce – Kinga Dawidowska Gim. Nr 1

III miejsce – Kinga Kurzacz Gim. Nr 1

IV miejsce – Karolina Konkel Gim. Nr 1

 Szkoły Podstawowe kl. I – III

INNE FORMY TANECZNE solo

I miejsce – Julia Trościanko SP nr 9

II miejsce – Patrycja Stolorz SP nr 6

III miejsce – Julia Montwiłł – SP Sióstr Salezjanek

IV miejsce – Nikodem Bialik – SP Sióstr Salezjanek

INNE FORMY TANECZNE duet

I miejsce – Aleksandra Dżugan, Julia Tomczak SP nr 6

TANIEC WSPÓŁCZESNY solo

I miejsce – Julia Trościanko SP nr 9

II miejsce – Kornelia Kącicka SP nr 9

Szkoły Podstawowe kl. IV – VI

HIP –HOP solo

I miejsce – Olga Urbańska SP nr 9

II miejsce – Izabela Kubińska SP nr 9

III miejsce – Agnieszka Damian SP nr 9

 INNE FORMY TANECZNE solo

I miejsce – Mateusz Bradtke – SP nr 1

II miejsce – Monika Kelm – SP nr 6

III miejsce – Nikola Organiściuk – SP nr 10

 TANIEC WSPÓŁCZESNY solo

I miejsce – Monika Gniotyńska SP nr 6

II miejsce – Wiktoria Ziegert SP nr 1

III miejsce – Klaudia Pauzder SP nr 9

IV miejsce – Kaja Leszka SP nr 6

V miejsce – Sandra Chodowiec SP nr 1

VI miejsce – Klaudia Styn SP nr 10

 TANIEC WSPÓŁCZESNY duet

I miejsce - Adrianna Gaweł, Patrycja Wasiecka SP nr 10

II miejsce – Oliwia Zawalska, Natalia Hładoniuk SP 10

III miejsce – Paulina Komorowska, Alicja Bielecka SP 10

IV miejsce – Dominika Biniecka, Anna Kosidowska SP 10

Wyniki Turnieju Tanecznego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi

HIP – HOP – 9-11 lat

I miejsce – RYTM II formacja – Kościerzyna

II miejsce – RYTM II mini fromacja - Kościerzyna

III miejsce – EXPLOZJA formacja – Wejherowo

HIP – HOP – 12-15 lat

I miejsce – BLITZ TWO formacja – Gdańsk

II miejsce – CARMEN formacja – Wejherowo

III miejsce – EXPRESS formacja – Wejherowo

IV miejsce – KLEKS DANCE mini formacja – Gdańsk

V miejsce – RYTM I mini formacja – Kościerzyna

VI miejsce – UNITY formacja – Reda

HIP – HOP – powyżej 15 lat

I miejsce – BLITZ CREW formacja – Gdańsk

II miejsce – RYTM formacja – Kościerzyna

III miejsce – COLD ELBOW mini formacja – Gdańsk

IV miejsce – CHALLENGE DANCE formacja - Gdynia

TANIEC WSPÓŁCZESNY 9-11 lat

I miejsce – SPINKI 2 mini formacja – Rumia

II miejsce – IMPULS KIDS formacja – Szczecin

III miejsce – IMPULS KIDS mini formacja – Szczecin

TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 lat

I miejsce – SPINKI 1 formacja – Rumia

II miejsce – IMPULS formacja – Szczecin

III miejsce – BRODWAY STARS mini formacja – Gdańsk

TANIEC WSPÓŁCZESNY powyżej 15 lat

I miejsce – BLITZ CREW formacja – Gdańsk

II miejsce – EFEKT formacja – Szczecin

III miejsce – EFEKT mini formacja – Szczecin

SHOW DANCE 9- 11 lat

I miejsce – SPINKI 2 formacja – Rumia

II miejsce – IMPULS KIDS mini formacja – Szczecin

III miejsce – SPINECZKI 1 formacja – Rumia

IV miejsce – BRODWAY STARS mini formacja – Gdańsk

V miejsce – ENIGMA formacja – Wejherowo

VI miejsce – EXPRESIK formacja – Wejherowo

VII miejsce – IMPULS KIDS formacja – Szczecin

VIII miejsce – SPINECZKI 2 formacja – Rumia

SHOW DANCE 12-15 lat

I miejsce – SPINKI 1 formacja – Rumia

II miejsce – MODERNA formacja – GdyniaIII miejsce – ELKA mini formacja – Gdynia

IV miejsce – EFEKT JUNIORZY – mini formacja – Szczecin

V miejsce – TRAFIC mini formacja – Gdańsk

VI miejsce – IMPULS formacja – Szczecin

VII miejsce – UNITY formacja – Reda

SHOW DANCE powyżej 15 lat

I miejsce – CHALLENGE DANCE mini formacja – Gdynia

II miejsce – EFEKT mini formacja – Szczecin

III miejsce – EFEKT formacja – Szczecin

GRAND PRIX – BLITZ CREW formacja Gdańsk

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020