Wypadek na ulicy Sobieskiego w Wejherowie

Czwartek, 31 Lipiec 2014
Wejherowo

Wczoraj przed godziną 9:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierowca skutera najechał na tył samochodu osobowego. Motorowerzysta był nietrzeźwy, a kierująca samochodem osobowym nie posiadała uprawnień do kierowania. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj rano około godziny 8:45 policjanci otrzymali wezwanie do wypadku drogowego do którego doszło w Wejherowie na ulicy Sobieskiego w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kopernika.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci prewencji oraz ruchu drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, 45-letni kierowca skutera, w wyniku niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu najechał na tył samochodu citroen. Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia sprawdzili trzeźwość obojga kierowców, jak się okazało kierowca skutera miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast 27-latka kierująca citroenem była trzeźwa. Dalsze sprawdzenie wykazało, że kierująca nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Oboje kierowców zostało przetransportowanych do szpitala. Policjanci prewencji zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem, gdyż odcinek ulicy Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Hallera oraz Kopernika był zablokowany.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020