Zawieszono przetarg na budowę ekspresowego odcinka S6 - Trasy Kaszubskiej

Sobota, 18 Luty 2017
Powiat Wejherowski

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa nie wyraziło zgody na ogłoszenie drugiego etapu przetargu na budowę tzw. Trasy Kaszubskiej. W związku z tym do odwołania wstrzymano budowę tego odcinka S6.

Na stronie internetowej poświęconej budowie ekspresowego odcinka trasy S6  pomiędzy Lęborkiem a Obwodnicą Trójmiasta pojawił się komunikat o zawieszeniu prac. Za wstrzymanie dwuetapowego przetargu na budowę Trasy Kaszubskiej odpowiada resort infrastruktury. Jak dotąd Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadziła selekcję firm, które mogłyby zrealizować inwestycję. Do zakończenia przetargu pozostało wyłonienie spośród nich wykonawcy, jednak Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa nie wyraziło na to zgody.

Na razie nie wiadomo, kiedy postępowanie przetargowe zostanie wznowione. Wszelkie informacje, po tym, gdy zostaną przekazane z ministerstwa, zostaną opublikowane na stronie internetowej poświęconej budowie www.trasakaszubska.pl . Według wcześniejszych ustaleń prace nad tym odcinkiem drogi ekspresowej S6 miały zostać zakończone przed upływem 2021 r. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020