Zawodnicy WKB Gryf Wejherowo trenują już miesiąc

Sobota, 23 Luty 2013
Wejherowo

Pierwszy miesiąc treningów już prawie za zawodnikami WKB GRYF WEJHEROWO. Jak zdradza nam w rozmowie prezes klubu Wojciech Wasiakowski wszystko idzie po jego myśli, zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Do pierwszych startów zgłosiło się 20 zawodników i to właśnie nim trenerzy poświęcają najwięcej uwagi. Obecnie klub jest na etapie badań sportowych dla zawodników oraz ich rejestracji . Jak powtarzają trenerzy celem wyznaczonym dla każdego zawodnika jest danie z siebie wszystkiego i godne reprezentowanie barw klubowych jak i herbu miasta.

 Teraz zawodników czeka bardzo trudny okres przygotowawczy, od treningów wytrzymałościowych po szybkość i technikę. Na większości treningów jest dwóch szkoleniowców by jeszcze bardziej profesjonalnie podejść do każdego z uczestników zajęć. Sama grupa zaczyna się zżywać i nabierać do siebie zaufania podkreśla Prezes.

Na sukcesy trzeba będzie na pewno jeszcze troszkę czasu poczekać ale przy takim podejściu zawodników, trenerów oraz władz klubu jest to tylko kwestia czasu.

W planach jest również kilku dniowe zgrupowanie by jeszcze więcej czasu poświęcić na trening i przygotowanie kondycyjne.

Wszystkie informacje na temat działań klubu dostępne są na oficjalnej stronie klubowej www.gryfwejherowo.pl.

Komentarze
Reklama
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020