Zelewo pierwszym liderem Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali

Środa, 26 Styczeń 2011

W Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie w niedzielę 23 stycznia, odbyła się 1 kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali.

Pierwszym liderem rozgrywek organizowanych przez Witolda Dąbrowskiego z Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie zostało Zelewo, które pokonało Barłomino 10:4, prowadząc do przerwy 5:2. Zwycięzca tegorocznego turnieju o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Luzino, zespół Sychowo również rozpoczął rozgrywki ligowe od zwycięstwa, pokonując Tępcz 5:3, mimo, że do przerwy wygrywał Tępcz 2:1. Zacięty pojedynek rozegrały Kębłowo i Milwino. Do przerwy wygrywało Kębłowo 3:1 i mimo zaciętej końcówki ostatecznie wygrało 4:3. Równie zacięty mecz rozegrało Wyszecino i Luzino, spotkanie to zakończyło się remisem 5:5, do przerwy 2:2. Niewiele brakowało, aby remisem zakończył się również mecz Robakowo – Kochanowo. Ostatecznie lepsi o jedną bramkę byli zawodnicy z Kochanowa wygrywając 3:2