Zelewo straciło pierwsze punkt

Wtorek, 22 Luty 2011

W niedzielę 20 lutego 2011 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się 4 kolejka Halowej Luzińskiej Ligi Sołeckiej. W pierwszym spotkaniu rozgrywek organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie, Kochanowo rozbiło Tępcz 9:0 , wygrywając do przerwy 4:0.

Pewnym zwycięstwem Luzina 3:0 zakończył się ich mecz z Sychowem. W nagrodę podopieczni Zbigniewa Tobiasa awansowali na pozycję v-ice lidera tabeli.

Bardzo ciekawy przebieg miał mecz lidera rozgrywek drużyny Witolda Dąbrowskiego, Zelewo z zespołem Krzysztofa Guzmanna, Kębłowo. Ten wyrównany pojedynek zakończył się remisem 4:4.

Emocji nie zabrakło również w spotkaniu zwycięzcy tegorocznych rozgrywek ligi sołeckiej na boiskach, Wyszecina z zawsze groźnym Robakowem. Ostatecznie wygrało Wyszecino 4:3.

Przy stanie 2:2 w spotkaniu MilwinoBarłominem doszło do nie przyjemnego incydentu. Jeden z zawodników Milwina ukarany 2 minutową karą upomnienia nie zgadzając się z decyzją arbitra nie chciał opuścić placu gry. W związku z zaistniałą sytuacją sędzia wcześniej zakończył ten mecz, za który Barłomino otrzymało 3 punkty walkowerem

Wyniki IV kolejki LIGI SOŁECKIEJ LUZINO 20.02.2011

KOCHANOWO-TĘPCZ 9;0 (4;0)

LUZINO-SYCHOWO 3;0 (1;0)

ZELEWO-KĘBŁOWO 4;4 (2;2)

WYSZECINO-ROBAKOWO 4;3 (2;0)

MILWINO-BARŁOMINO 0;3 V.O na boisku (2;2) zawodnik został ukarany

2min.karą ,ale nie zszedł z boiska drużyna dostała v.o po upomnieniach sędziego.