Znaleziono zwłoki w pobliżu wejherowskiego wiaduktu

Czwartek, 11 Luty 2016
Wejherowo

W poniedziałek, 8 stycznia, w pobliżu wejherowskiego wiaduktu znaleziono zwłoki 48-letniej kobiety. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci denatki. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

W poniedziałek około godziny 11.00 jeden z przechodniów powiadomił pogotowie o znalezieniu zwłok w pobliżu zlokalizowanego w centrum miasta wiaduktu, położonego na drodze numer 6. Ratownicy stwardzili zgon kobiety i zawiadomili o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zabezpieczyli teren i przeprowadzili jego szczegółowe oględziny. Na miejscu zdarzenia działania podjęli także prokurator, technik kryminalistyki oraz lekarz medycyny sądowej.

Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość denatki. Okazało się, że jest to 48-letnia kobieta, mieszkanka powiatu wejherowskiego. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci, jednak wstępnie wykluczono, aby do zgonu miały przyczynić się osoby trzecie. Śledztwo i przesłuchania świadków w sprawie nadal trwają. Policja nie ujawnia dalszych informacji dotyczących dochodzenia.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Nowy odcinek buspasa na Hutniczej

Piątek, 18 Wrzesień 2020
Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Finał AMP w siatkówce plażowej 2020

Środa, 16 Wrzesień 2020
Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Trwa remont ulicy Unruga w Gdyni

Czwartek, 3 Wrzesień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020