Znaleziono zwłoki w pobliżu wejherowskiego wiaduktu

Czwartek, 11 Luty 2016
Wejherowo

W poniedziałek, 8 stycznia, w pobliżu wejherowskiego wiaduktu znaleziono zwłoki 48-letniej kobiety. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci denatki. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

W poniedziałek około godziny 11.00 jeden z przechodniów powiadomił pogotowie o znalezieniu zwłok w pobliżu zlokalizowanego w centrum miasta wiaduktu, położonego na drodze numer 6. Ratownicy stwardzili zgon kobiety i zawiadomili o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zabezpieczyli teren i przeprowadzili jego szczegółowe oględziny. Na miejscu zdarzenia działania podjęli także prokurator, technik kryminalistyki oraz lekarz medycyny sądowej.

Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość denatki. Okazało się, że jest to 48-letnia kobieta, mieszkanka powiatu wejherowskiego. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci, jednak wstępnie wykluczono, aby do zgonu miały przyczynić się osoby trzecie. Śledztwo i przesłuchania świadków w sprawie nadal trwają. Policja nie ujawnia dalszych informacji dotyczących dochodzenia.

Komentarze
Reklama