Zobacz, jak wygląda pieskie życie – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Wtorek, 12 Czerwiec 2018
Rumia

Już 16 czerwca mali widzowie sceny teatralnej w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przeniosą się do Supełkowa, gdzie będą śledzić losy Mańka. Bohater zamieni się w psa i będzie musiał zmierzyć się z zupełnie nieznanym światem. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

A gdyby tak zamienić się na jeden dzień z jakimkolwiek zwierzakiem i poznać jego świat? Już wkrótce mali goście Portu Rumia będą mieć okazję zobaczyć od kuchni pieskie życie oraz jego blaski i cienie. Wszystko to dzięki nieoczekiwanej zamianie miejsc, która wydarzy się w Supełkowie. Główny bohater ze względu na złe traktowanie zwierząt zostanie zamieniony w psa, a tym samym nie zdoła porozumieć się z innymi mieszkańcami.

Fascynująca przygoda Mańka z pewnością da do myślenia maluchom i skłoni do refleksji nad traktowaniem zwierząt. Wcielając się w zupełnie nową rolę, dzieci zobaczą, jak wygląda świat zwierząt i z czym muszą się one mierzyć każdego dnia.

Teatrzyk pt. „Supełki – nieoczekiwana zamiana miejsc” odbędzie się 16 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Komentarze
Reklama