19-latek sprzedawał narkotyki nieletnim

Poniedziałek, 12 Listopad 2012
Wejherowo

Wejherowscy kryminalni w minionym tygodniu zatrzymali 19-latka, który posiadał narkotyki. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki ale także nimi handlował także wśród osób nieletnich. Za handel narkotykami grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, za sprzedaż narkotyków osobom nieletnim grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. Sąd Rejonowy w sobotę (10.11.2012) tymczasowo aresztował 19-latka na okres 3 miesięcy.

W miniony czwartek wieczorem (08.11.2012) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 19-letniego mieszkańca Wejherowa. Operacyjni wkroczyli do jego mieszkania i tam znaleźli marihuanę. W toku prowadzonej sprawcy funkcjonariusze ustalili także, że młody mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki ale także nimi handlował. Kryminalni ustalili, że 19-latek sprzedawał narkotyki nie tylko osobom dorosłym ale i nieletnim.

Dealer został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. W sobotę Sąd Rejonowy Wydział Karny z siedzibą w Pucku na wniosek Prokuratury Rejonowej w  Wejherowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 19-latka.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020