20-letni rumianin narkotyki ukrył pod łóżkiem

Czwartek, 19 Lipiec 2012
Rumia

Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, z których jeden był podejrzewany o  posiadanie narkotyków. Kierowca bmw był pod wpływem marihuany. Teraz odpowie zarówno za posiadanie narkotyków oraz może odpowiedzieć za kierowanie samochodem pod ich wpływem.

Wczoraj wieczorem kryminalni z wejherowskiej komendy realizując działania "Stop Narkotykom" zatrzymali w Rumi 3 mężczyzn. Policjanci zauważyli, jak kierowca samochodu bmw na widok mundurowych wyrzucił przez okno jakieś "zawiniątko". Gdy funkcjonariusze podeszli bliżej 20-latek był bardzo zdenerwowany. Mundurowi sprawdzili odrzucone "zawiniątko" i okazało się że są tam narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania 20-letniego kierowcy z Rumi, kryminalni znaleźli w skrzyni na pościel pod łóżkiem więcej narkotyków. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli 6 porcji marihuany oraz około 48 porcji amfetaminy.

Kierowca samochodu bmw został poddany badaniu testerem do wykrywania substancji narkotycznych i badanie to potwierdziło, że był pod wpływem narkotyków.

Mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy i dzisiejszą noc spędził w policyjnej celi.

Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty za posiadanie narkotyków oraz może odpowiedzieć za kierowanie pojazdem mechanicznym pod ich wpływem.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie samochodem pod wpływem substancji odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Niewykluczone, że 20-latek usłyszy zarzut za handel narkotykami, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020