29-latek zatrzymany po pościgu

Czwartek, 16 Luty 2017
Wejherowo

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali po pościgu mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Jak się okazało miał on sądowy zakaz kierowania. Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia sądowego zakazu. Kierowca odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.

W dniu 14 lutego br. przed południem w miejscowości Kielno policjanci chcieli zatrzymać kierowcę renault do kontroli drogowej. Kierowca zlekceważył sygnały świetlne i dźwiękowe, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Uciekając przed radiowozem 29-letni kierowca samochodu renault stracił panowanie nad pojazdem w wyniku niedostosowania prędkości uderzył w ogrodzenie posesji w Bojanie na ul. Wybickiego (Gmina Szemud). Tam też został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, posiadał on aktywny zakaz kierowania. Mężczyźnie została pobrana krew do analizy by sprawdzić czy nie był pod wpływem alkoholu albo narkotyków.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia sądowego zakazu za popełnione wykroczenie drogowe i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Przypomnijmy, że za naruszenie sądowego zakazu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020