33-latek usiłował włamać się do zaparkowanego samochodu

Wtorek, 26 Luty 2013
Wejherowo

Wejherowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie kradzieży z  włamaniem do samochodu zaparkowanego na jednym z parkingów. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę, około godziny 5:00 rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odebrał zgłoszenie o możliwym włamaniu do samochodu na ulicy Kwiatowej w Wejherowie. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol. Ze zgłoszenia wynikało, że jakiś mężczyzna usiłował włamać się do zaparkowanego w pobliżu samochodu renault, który został spłoszony przez właściciela pojazdu. Funkcjonariusze ustalili rysopis włamywacza i zaczęli przeszukiwać pobliskie ulice. Po krótkiej chwili w  rejonie Osiedla 1000-lecia mundurowi zauważyli mężczyznę, który rysopisem przypominał sprawcę tego zdarzenia. Po chwili mężczyzna został zatrzymany w pościgu i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w  Wejherowie. Jak się okazało, zatrzymany 33-latek był nietrzeźwy.

Minioną noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020