Krystek z Wejherowa w rękach policji

Czwartek, 5 Listopad 2015
Wejherowo

38-latek został zatrzymany przed 10.00 w Bolszewie koło Wejherowa. Podejrzany nie stawiał oporu. Policja dysponuje wieloma dowodami w sprawie popełnionych przez niego przestępstw.

Dziś rano policja na wniosek gdańskiej prokuratury zatrzymała Krystiana W. przed domem w Bolszewie w pobliżu Wejherowa. „Krystek” nie stawiał oporu. Obecnie funkcjonariusze przeszukują mieszkanie gwałciciela. Jak dotąd zabezpieczone zostały już komputer, telefon oraz inne nośniki z nagraniami należące do podejrzanego. Obecnie Krystian W. przewożony jest do prokuratury. Tam zostaną mu postawione zarzuty.

„Krystek” jest podejrzany o seksualne wykorzystywanie i gwałcenie nastolatek. Wejherowianin miał polować na nie w sopockich klubach. Podejrzany miał także związek ze śmiercią 14-letniej Anaid, która w marcu tego roku rzuciła się pod pociąg. Dotychczas był także zatrzymywany za jazdę po alkoholu, kradzieże, zniszczenie mienia, rozboje i podrabianie znaków identyfikacyjnych. Wielokrotnie był także wskazywany jako sprawca przestępstw seksualnych.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020