Bless The Bass vol.1 w wejherowskim Fantomasie

Poniedziałek, 22 Kwiecień 2013
Wejherowo

Już 26 kwietnia br. w klubie Fantomas odbędzie się  pierwsza, na pewno nie ostatnia odsłona imprezy Bless the Bass, jest to kontynuacja cyklicznych imprez z pod szyldu BBC Second Floor, które odbywały się w klubie Baryła. Nowi goście, nowe doznania, nowa selekcja.

Zagrają:

MATERIAL - trójmiejski producent oraz dj, reprezentant labeli Dubkraft Records z Barcelony,T ech:Noir (Kanada), Digi-Lab Records z Londynu oraz Belgijskiej grupy muzycznej Influenza Media. Zajmuje się produkcją nowoczesnego niszowego drum'n'bass oraz (ostatnio) dub techno.

HANSOLLO Daniel Noetzel - producent drum'n'bass'owy oraz dubstep'owy. Fascynacja muzyką i pasja przeprowadziły go przez masę gatunków muzycznych. Na przełomie 2004/2005 r. odkrył drum'n'bass i w tym samym czasie stawiał swoje pierwsze kroki w produkcji. Jego fascynacje nie dotyczyły tylko muzyki, wcześniej mocno pasjonował się graffiti, ale to muzyka zepchnęła "bombing" na dalszy plan. W 2007 r. trafia na dubstep, zaczyna się interesować tym gatunkiem i przyglądać jego rozwojowi, w tym samym roku próbuje sił w djce. Tak naprawdę to rok 2009 jest dla niego przełomowym, gdyż jego produkcje zaczynają zdobywać uznanie. W tym samym czasie fascynuje się graniem "live-actów". Jego styl jest na swój sposób unikalny, stara się podążać własnymi ścieżkami i nikogo nie naśladować. Jego produkcje ukazały się w takich labelach jak Mind OutSide (Ukraina), Ex Machina,Monkey Dub (Kanada),Section 8 (USA),DNBB (Brazylia) oraz Apparition (Polska).

KJUB - to wytrwale medytujący nad całkowitym rozpadem jaźni sługa Sziwy, który w swoim tańcu pożera gazy cieplarniane, by stworzyć z nich pasmo ukwieconych światłem dźwięków. W jego setach kosmiczna miłość odbija się wibracją tajemnicznej planety Syriusz. Usłyszycie u niego zarówno echa londyńskich openerów, jak też kwasowe, rosyjskie starcia na szczycie.

QUETU

 

Miejsce: Klub Fantomas ul. Mickiewicza 4 Wejherowo

Start: 20:00

Wstęp : 5zł

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020