Brązowe medale w full contact podopiecznych Rafała Karcza

Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017
Małe Trójmiasto

Dwa brązowe medale wywalczyły zawodniczki KTS-K GOSRiT Luzino, podczas odbywających się w dniach 7-9 kwietnia Mistrzostw Polski w kickboxingu full contact.

Dla Zuzanny Kalbarczyk oraz Pauliny Stenka był to debiut na ringu w tej formule walki. W formule full contact ciosy zadawane są z pełną siłą, jest to regulamin pełnokontaktowej walki w ringu. Zuzanna Kalbarczyk w półfinale uległa brązowej medalistce Mistrzostw Świata full contact Weronice Szymczak stosunkiem głosów 2:1, tak więc walka była na prawdę wyrównana i do szczęścia zabrakło niewiele. Jak się później okazało, obie przeciwiniczki naszych zawodniczek, bez większych problemów rozprawiły się w finałach i sięgnęły po tytuł Mistrzyni Polski.

Nasze zawodniczki reprezentują KTS-K GOSRiT Luzino i Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, są podopiecznymi trenera Rafała Karcz, a także stypendystkami Wójta Gminy Luzino. Na co dzień trenują w Luzinie i w Wejherowie. Zawodnicy kickboxingu nie będą długo odpoczywać, gdyż już 22 kwietnia wybierają się na turniej Polish Fighter Cup do Szczecina, następnie 5-7 maja na Mistrzostwa Polski w formułach pointfighting i light contact do Rydzyny k. Leszna. 

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020