Czas Kobiet w Galerii Rumia

Środa, 16 Styczeń 2013
Rumia

Dobrze wiemy jak często nasze noworoczne postanowienia znikają w natłoku codzienności. Początek Nowego Roku to wyjątkowa okazja by odkryć drzemiący w nas potencjał i przejść od planów do działania i osiągnąć zamierzone cele. To również moment, aby zainspirować się i zmienić coś we wnętrzu... własnego mieszkania. W końcu, jest to dobry czas na nastawienie zegarków na… Czas Kobiet.

To cykl spotkań dedykowany kobietom, które poszukują inspiracji w swoim życiu. W kobiecym gronie porozmawiamy to tym, co najważniejsze. Podczas każdego ze spotkań będziecie miały okazję spotkać ekspertów z różnorodnych dziedzin: psychologów, wizażystów, coachów, dekoratorów wnętrz i wielu innych. Ponadto każde spotkanie to okazja do wygrania atrakcyjnych nagród. Wszystko to w kameralnej atmosferze w Caffe Zakątek.

Już 17 stycznia w Galerii Rumia dowiemy się jak odkrywać swój potencjał i otworzyć się na zmiany oraz poznamy ciekawe inspiracje, jak odmienić wnętrza naszych mieszkań.

Program:

18.00 - 19.00 "Tym razem na pewno się uda! O tym jak realizować postanowienia noworoczne".

Początek Nowego Roku to czas zmian, planowania, szukania nowych możliwości. Wiele z nas pragnie zmienić coś w swoim życiu, ale nie do końca wie co. Podczas spotkania poznasz podstawowe założenia coachingu oraz metody wykorzystania ich w codziennym życiu, by w pełni odkrywać swój potencjał i koncentrować się na rozwiązaniach.

Prowadząca: Aleksandra Hamerska, psycholożka, trenerka, terapeutka I stopnia w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Organizatorka Festiwalu PROGRESSteron w Trójmieście oraz Kobiet na morzu.

19.00 - 20.00 "Metamorfozy wnętrz - praktyczne i proste pomysły na zmiany w mieszkaniu". 1358099494-plakat-a2.jpg

Podczas spotkania dowiecie się jak wyglądają podstawowe style we wnętrzach oraz na jakie nowości w designie warto zwrócić uwagę. W programie również znajdą się przykłady inspirujących pomysłów do samodzielnej realizacji, m.in. szablony ścienne, nadruki, recykling mebli. Ponadto każda uczestniczka będzie miała okazję skorzystania z bezpłatnych konsultacji via Skype.

Prowadząca: Gracja Cimaszewska - Kuniniec, projektantka wnętrz, współwłaścicielka firmy Kate & Grace Metamorfozy Wnętrz. Potrafi zmieniać mieszkania w miejsca, w których nie tylko się mieszka, ale przede wszystkim dobrze się czuje. Znajomość kilku języków pozwala na kontakty z różnymi kulturami, dzięki czemu nie zatrzymuje się na oczywistych wzorach i schematach dekoratorskich. Poszukuje rzadkich, wcale nie drogich, przedmiotów, które czynią świat piękniejszym. Współpracuje z magazynem Dolce Vita, gdzie zamieszcza artykuły dotyczące stylów, najnowszych trendów w dizajnie oraz praktycznych porad. Propaguje zdrowy styl życia i jedzenia w prasie, radiu, internecie - pisząc artykuły oraz biorąc udział w wielu przedsięwzięciach.

Miejsce: Galeria Rumia, Caffe Zakątek

Termin: 17 stycznia 2013, godz. 18.00

WSTĘP WOLNY!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020