Dla dzieci: Sprawdźcie czy kury w Rumi znoszą złote jajka

Czwartek, 15 Sierpień 2013
Rumia

Co się wykluje ze złotego jaja, które podstępna lisica oraz cwany wilk skradną babci i dziadkowi? Czy uda im się wzbogacić na kradzieży, a może zyskają coś znacznie więcej niż majątek? Wszelkie wątpliwości rozwieje bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci pt. "Złote jajko", który już 18 sierpnia odbędzie się Porcie Rumia CH Auchan.

Posiadanie wyjątkowego jajka, z którego wykluje się kura znosząca cenne, złote jaja - czy to nie idealny sposób na szybkie wzbogacenie się? Tak uważali lisica i wilk, którzy skradli cenny przedmiot babci i dziadkowi. Jednak ku ich zaskoczeniu, spod pękającej skorupki wyłoniła się nie kura, a kogut. Nie dość, że nie zniesie on wartościowych jaj, to jeszcze wymaga od swoich nowych opiekunów rodzicielskiej miłości. Czy nikczemni bohaterowie będą zdolni obdarzyć maleństwo troską i ciepłem?

Spektakl oparty na motywach bajki Władymira Orłowa to piękna i pogodna historia, uczącą maluchy najważniejszych wartości w życiu poprzez niezwykłą zabawę. Przedstawienie odbędzie się w ramach spotkań teatralnych "Niedziele jak z bajki", na które wstęp jest bezpłatny. Każde ze spotkań cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców, ponieważ bajki odwołują się do dziecięcej wyobraźni i kształtują wrażliwość maluchów.

Przedstawienie "Złote jajko" odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl zaprezentowany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020