EC Wybrzeże TPS Rumia vs. PLKS Pszczyna 3:0

Niedziela, 13 Grudzień 2009

Nasza drużyna pokonała wczoraj zespół z Pszczyny 3:0 (25:17, 25:18, 25:22). Dziewczyny grały równo i w każdym secie kontrolowały sytuację na boisku. "Cieszymy się ogromnie z tego, że wygraliśmy to spotkanie, bo tak jak każdemu zespołowi punkty są nam potrzebne" - relacjonuje trener Jerzy Skrobecki. Tym samym umacniamy się na pozycji wicelidera tabeli, którą obecnie zajmujemy samodzielnie.

Już w środę 16 grudnia zmierzymy się z LTS Legionovią. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00 w hali MOSiR Rumia.

Nasz główny rywal AZS KSZO Ostrowiec wygrał dziś mecz z MOSiR Mysłowice, ale 3:2, tracąc do nas 1 punkt. Chemik Police przegrał 3:1 z Treflem Sopot.

Trener Jerzy Skrobecki:" Jeżeli zespół wygrywa do 17, do 18 to trudno tu cokolwiek kwestionować. Ja nie jestem sędzią. Sędziowie przyjeżdzają i prezentują myślę, że w większości przypadków, zdecydowany poziom, taki który gwarantuje pewne zabezpieczenie tej imprezy z punktu widzenia interpretacji przepisów. W każdym meczu coś się tam zdarzy, każdy z trenerów prowadząc zespół chce wygrywać. Natomiast nie sądzę żeby akurat to jak dzisiaj sędziowie sędziowali miało jakikolwiek wpływ na przebieg meczu. Myślę, że trzeba zachować tu spokój, jakiś umiar i szacunek do tych osób, które sędziują zawody.Na pewno cieszymy się ogromnie z tego, że wygraliśmy to spotkanie, bo tak jak każdemu zespołowi punkty nam są tutaj potrzebne."

EC Wybrzeże TPS Rumia vs. PLKS Pszczyna 3:0 (25:17, 25:18, 25:22).

Autor: TPS Rumia

 

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020