Grozi mu 10 lat więzienia

Piątek, 23 Marzec 2012
Rumia

Do 10 lat więzienia grozi zatrzymanemu przez policjantów 29-latkowi. Rozbójnik ukradł alkohol a następnie groził sprzedawcy w jednym ze sklepów w Rumi. Noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Niewykluczone, że zostanie tymczasowo aresztowany.

Przedwczoraj po godzinie 8:00 policjanci zostali poinformowani o kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów w Rumi. Według zgłaszającego, do sklepu wszedł mężczyzna i u ukradł "sześciopak" piwa, a następnie groził sprzedawcy, po czym wyszedł ze sklepu. Zszokowany ekspedient wyszedł na zewnątrz i obserwował gdzie oddala się sprawca. O wszystkim powiadomił policję.

Zobacz również: Widziałeś ten wypadek, zgłoś się na policję

Już po chwili na miejsce przybyli policjanci z miejscowego Komisariatu, którzy zaczęli przeszukiwać pobliski teren. W krótkim czasie zauważyli i zatrzymali 29-letniego sprawcę tego przestępstwa. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli 40 centymetrowy śrubokręt, którym 29-latek groził sprzedawcy. Funkcjonariusze odzyskali także skradziony alkohol.

Sprawca noc spędził w policyjnym areszcie. Badanie alkotestem wykazało, że był nietrzeźwy.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Okazało się też, że był już wcześniej wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. Sprawca został doprowadzony do prokuratury. Niewykluczone, że 29-latek zostanie tymczasowo aresztowany. Za przestępstwo, które popełnił można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020