Gryf przegrał z Flotą

Niedziela, 19 Luty 2012
Wejherowo

Wejherowski Gryf rozegrał swój kolejny mecz kontrolny. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznej nawierzchni stadionu w Niechorzu. Przeciwnikiem podopiecznych Grzegorza Nicińskiego była pierwszoligowa Flota Świnoujście.

Wejherowianie przegrali 2:3, wszystkie bramki dla przeciwników padły w pierwsze połowie meczu. Piłkarze Floty byli zdecydowanie lepszym zespołem. Szczególnie w pierwszych 45 minutach kontrolowali grę, grając dobrze w ataku jak i w obronie. Pierwsza bramka padła już w 7 minucie meczy po błędzie Wiesława Ferry, piłkę w siatce umieścił Nnamaniaego. Druga trafienie zaliczył 11 minut później Ostalczyk. W 27 minucie było już 3:0 dla biało-niebieskich. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle interweniował Tomasz Kotwica i wbił piłkę do własnej bramki. Honorową bramkę w pierwszej połowie dla wejherowski piłkarzy zdobył w 37 minucie spotkania Maciej Szymański. Druga połowa była już dużo bardziej wyrównana. Drugą bramkę dla żółto-czarnych zdobył w 54 minucie Grzegorz Gicewicz. Mimo starań piłkarzom z grodu Wejhera nie udało się doprowadzić do remisu i wejherowianie musieli pogodzić się z porażką.

1-0 Christian Ndbuisi Nnamani - 7

2-0 Tomasz Ostalczyk - 16

3-0 Tomasz Kotwica - 27s

3-1 Maciej Szymański - 37

3-2 Grzegorz Gicewicz - 54

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra, Jarosław Feliksiak, Przemysław Kostuch (87 Paweł Sobczyński), Michał Skwiercz, Sebastian Kowalski, Łukasz Krzemiński (46 Łukasz Pietroń), Tomasz Kotwica, Piotr Kołc, Grzegorz Gicewicz, Michał Fidziukiewicz (69 Mateusz Toporkiewicz), Maciej Szymański (75 Krzysztof Wicki).

Flota Śwnioujście: Paweł Waśków, Marek Opałacz (46 Patryk Fryc), Paweł Bielecki, Sebastian Zalepa, Radosław Jasiński, Daniel Chyła (46 Mateusz Broź), Tomasz Ostalczyk (46 Piotr Kieruzel), Marek Niewiada (46 Damian Misan), Koba Szalamberidze (46 Solomon Bongwong Mawo), Christian Ndubuisi Nnamani (46 Bartosz Śpiączka), Ensar Arifović (46 Weselin Marczew).