Jak odzyskać formę na wiosnę?

Poniedziałek, 20 Marzec 2017
Wejherowo

Już niedługo przyjdą ciepłe dni, które pozwolą wyeksponować sylwetkę. Właśnie teraz nadszedł czas na to, aby zadbać o swoją figurę. Dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom z przyjemnością przywitasz cieplejsze dni i włożysz lżejszą odzież. Trening z pewnością pomoże przygotować ciało na wakacje.

Po pierwsze – zacznij się ruszać!

Deszczowa pogoda i zimny wiatr nadal nie zachęcają do spacerów. Chętniej, zamiast pieszo albo rowerem, do pracy czy do sklepu jedziemy samochodem. Długie siedzenie z pewnością nie sprzyja modelowaniu sylwetki i odzyskaniu formy. Dlatego postaraj się wykorzystać każdą chwilę na ruch. Spaceruj codziennie minimum przez pół godziny, wybierz się na rower i pływaj. Pomyśl o siłowni – tam przyjemnie ćwiczy się bez względu na pogodę. Dobrym pomysłem może być także skorzystanie z zajęć fitness – na treningu grupowym nie tylko zadbasz o figurę, ale również zwiększysz motywację do ćwiczeń. 

- Wszystkim, którzy pragną zrzucić nagromadzone przez zimę kilogramy zapraszamy do Tiger Gym. Można u nas poćwiczyć na siłowni lub zadbać o sylwetkę na treningach grupowych – mówi Maria Tarasiuk, manager Tiger Gym w Wejherowie – Co ważne, zajęcia odbywają się w różnych dniach tygodnia, w dogodnych godzinach. 

Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Pierwszym krokiem do sukcesu może być stanięcie na wadze. Kiedy zobaczysz, ile przybyło ci kilogramów w trakcie zimowych miesięcy, z pewnością łatwiej zmobilizujesz się do ćwiczeń. Dobrym pomysłem może stać się także wykupienie miesięcznego karnetu lub abonamentu na daną liczbę treningów – wtedy nieskorzystanie z aktywności będzie wiązało się ze stratą pieniędzy.

- W Tiger Gym Wejher Park oferujemy klientom kilka rodzajów karnetów. Najpopularniejszy z nich obejmuje abonament „Fitness”, pozwalający korzystać bez ograniczeń z zajęć taneczno-ruchowych w dowolnych dniach i godzinach. – dodaje Maria Tarasiuk – Natomiast dobrym rozwiązaniem dla wymagających jest karnet „Complex” pozwalający na nieograniczony udział w zajęciach grupowych, spinningu oraz wstępy na siłownię, salę cardio oraz do jacuzzi i sauny.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020