Jerzy Conradi Mistrzem Polski

Środa, 2 Grudzień 2009

W dniach 27-29.11.2009 w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Tenisie Ziemnym. W grze podwójnej zwyciężył Dyrektor MOKSiR Jerzy Conradi!

W zawodach wzięło udział ponad 70 pasjonatów tenisa ziemnego z całej Polski. Dyrektor Conradi zagrał w parze z Wiesławem Księskim. Nie było łatwo: gra w tie-breakach, gem za gem i mnóstwo wysiłku pozostawionego na tarnowskiej hali. W finale zwyciężyli z parą Solerski/ Judek 6:4/ 6:7/ 10:5.

Ostateczny tryumf i zwycięstwo w Mistrzostwach smoakowało tym lepiej, że Dyrektor Conradi od półtorej roku zmagał sie z ciężką kontuzją ściągna achillesa (była konieczna operacja) która odniósł .. właśnie na korcie. Po długiej rehabilitacji, indywidualnym treningu i wdrażaniu coraz bardziej zaawansowanych ćwiczeń przyszedł czas na skonfrontowanie swoich możliwośi z rywalami.

Należy zaznaczyć, że nie podlegajacy dyskusji wpływ na formę Dyrektora miała jego żona Beata, która od miesięcy grywa na kortach z mężem (Jerzy Conradi jest także trenerem II klasy tenisa ziemnego) robiąc znaczne postępy i stając się jego cennym tenisowym sparingpartnerem:) Być może para B/J Conradi wystąpi w rozgrywanym w sierpniu na kortach redzkiego MOKSiR-u Finale Mistrzostw Polski Family Cup w rodzinnych deblach i mikstach? Trzymamy kciuki!

 

Ze sportowym pozdrowieniem!

Konrad Wargin

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020