Karambol na wiadukcie w Rumi

Czwartek, 12 Maj 2011

Dwie osoby ranne to bilans wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w Rumi. Ranne osoby zostały przetransportowane do wejherowskiego szpitala. W wypadku drogowym uczestniczyły aż cztery samochody osobowe. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj w Rumi po godzinie 15:00 na drodze krajowej nr 6 na wiadukcie doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery samochody osobowe. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci z  Wydziału Ruchu Drogowego wejherowskiej komendy. Jak ustalili funkcjonariusze, 28-letni kierujący skodą fabią jadąc lewym pasem kierunku Gdyni najechał na tył forda focusa, który to w wyniku tego uderzenia najechał na tył mazdy,a która to w wyniku tego uderzenia wjechała na tył volkswagena passat. Na skutek tego zdarzenia 29-letni kierowca forda wraz z 32-letnią pasażerką z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do wejherowskiego szpitala.

Mundurowi poddali wszystkich kierowców, biorących udział w tym zdarzeniu drogowym, badaniom alko-testem, które wykazały, że byli trzeźwi.Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020