Komputronik wycofa się z Rumii?

Sobota, 21 Listopad 2009

Zarząd Komputronik SA wyraził zaniepokojenie małą liczbą zagospodarowanych punktów handlowych w obiekcie komercyjnym Galeria Rumia, którego otwarcie planowane jest na 19 listopada br.

Giełdowa spółka jest wśród najemców. Obserwacje przedstawicieli Komputronika wskazują, że liczba przygotowywanych do uruchomienia punktów handlowych jest zaskakująco niska, prawdopodobnie niższa niż 50% łącznej liczby lokali w obiekcie.

- Z wizji lokalnej wynika, że w otoczeniu salonu Komputronik - na całym korytarzu - nie będzie żadnego czynnego sklepu. Spodziewana mała liczba otwartych punktów handlowych nie przyciągnie wielu klientów, a postrzeganie Galerii Rumia wśród odwiedzających będzie prawdopodobnie negatywne. Te fakty jednoznacznie wskazują na brak możliwości osiągnięcia zakładanych wyników sprzedażowych – poinformowała spółka.

Dodatkowym problemem jest brak kina, którego istnienie było jednym z najważniejszych czynników wpływających na podejmowanie decyzji o otwarciu salonu Komputronik w Galerii Rumia. O obecności operatora kinowego Zarząd Komputronik SA został zapewniany przez przedstawiciela obiektu - firmę Polimeni International.

W związku z tym Zarząd Komputronik SA oczekuje od przedstawicieli Polimeni International odniesienia się do zaistniałej sytuacji. Spółka nie wyklucza, że na podstawie danych uzyskanych od Polimeni International może zdecydować się na dalsze kroki w związku z umową najmu lokalu.

Komputronik to sieć salonów detalicznych, która składa się z ponad 300 sklepów - własnych, franczyzowych oraz partnerskich - na terenie całego kraju.

Agnieszka Grabuś - www.franczyzawpolsce.pl

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020