Koncert Led Zeppelin na wielkim ekranie

Niedziela, 9 Grudzień 2012
Rumia

12 grudnia br. w kinach sieci Multikino specjalnie na prośbę widzów po raz trzeci odbędzie się pokaz koncertu grupy Led Zeppelin. Będzie to ostatnia szansa, żeby zobaczyć na wielkim ekranie zarejestrowany 10 grudnia 2007 roku koncert, na który pięć lat temu bilety próbowało nabyć ponad dziewięć milionów ludzi. To wyjątkowe show odbyło się w londyńskiej O2 Arena i było poświęcone fundacji edukacyjnej Ahmeta Ertegüna, założyciela Atlantic Records.

W 2010 roku, Jason Bonham nieoficjalnie opowiadał o tym, że istnieją materiały filmowe z koncertu Led Zeppelin w londyńskiej O2 Arena, które widział już Rober Plant. Przyznał, że chciałby aby ujrzały one światło dzienne i tak też się stanie. Już 7 listopada br. w kinach sieci Multikino, na wielkim ekranie będzie można zobaczyć koncert Led Zeppelin Live from London.

Sam Robert Plant bardzo dobrze wspomina tamten występ, twierdząc, że to najlepszy koncert Led Zeppelin od 1975 roku, rozwiewając jednak nadzieję na powtórkę. "Wszystko odchodzi i przemija, dotyczy to każdego związku" - powiedział wokalista. "Wiem, że są zespoły, które grają co wieczór dla 20 tysięcy fanów, choć od 10 lat nie wydały płyty. Ale to nie jest żadne osiągnięcie. Osiągnięciem jest robić to, na co ma się ochotę. To bardzo samolubne, ale ogon nie może machać psem".

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020