Krzysztof Hildebrandt liderem w Wejherowie

Piątek, 24 Październik 2014
Wejherowo

Według naszej sondy, obecny prezydent, Krzysztof Hildebrandt powinien wygrać w pierwszej turze.

Za prezydentem przemawia doświadczenie samorządowe, kompetencje, dotychczasowe dokonania, dobry i realny program. Zna miasto, problemy mieszkańców, przepisy, nie będzie się przez następne 4 lata uczył. Mieszkańcy nie lubią niewiadomych. Prezydent Hildebrandt nie bawi się w gierki i układy partyjne. Polityka go nie interesuje, bo nie wykorzystuje miasta jako trampoliny do dalszej kariery w Warszawie. To po prostu dobry gospodarz.

Jacek Gafka jest pierwszą kadencję radnym. Starał się być aktywny, ale kończyło się to awanturami na sesjach. Poznaliśmy go jako osobę kontrowersyjną, znaną z agresji i ataków. Szerzej piszemy o nim również w artykule „Kandydaci Platformy Obywatelskiej wstydzą się ...PO”.

O pozostałych kandydatach niewiele wiadomo, nie mają doświadczenia samorządowego. Aleksander Lewandowski jest szefem Rady Powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej i pracowni- kiem SLD (Porozumienie Samorządowe 2014 skupia zwolenników SLD i PSL te partie w Wejherowie nie wystawiają swoich list wyborczych). Marek Kurowski to były policjant, kandydat nowoutworzonego Wejherowskiego Ruchu Sąsiedzkiego.

evsmash-1412152571-header.png

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020