Maski normalności autorstwa Izy Korsaj

Sobota, 12 Maj 2012
Małe Trójmiasto

Ludzie noszą maski do czasu, aż powszedni dzień nie da im porządnie w kość. Wtedy można zrobić tylko jedno: pozbyć się ciężaru i odkryć swoją wersję 2.0. Skrytego oprawcy, szaleńca, nihilisty... A może do bólu przeciętnego człowieka? Bo w zasadzie nie ma ludzi normalnych, są tylko źle przebadani.

Zobacz również: Wejherowska Noc Muzeów 2012

"Maski normalności" to tomik opowiadań, w których autorka w sposób śmiały, ale niepozbawiony subtelności obnaża to, co czai się w zakamarkach duszy i ciała. To historie pisane przez życie, ale schowane głęboko w samym środku naszego "ja".

Parę słów o autorce:

Iza Korsaj urodziła się w Gdyni, ale już jako dziecko przeniosła się do Sopotu . Ukończyła filologię polską, jest również absolwentką reklamy i marketingu medialnego na Uniwersytecie Gdańskim. W wieku 18 lat zadebiutowała na łamach tygodnika "Angora" wierszem "Panorama". W 2005 roku zdobyła nagrodę w kategorii Student w IV Konkursie Literackim Uniwersytetu Gdańskiego na Prozę za opowiadanie "Nigdy Więcej". Od 2007 roku mieszkanka Wejherowa. Obecnie pracuje nad powieścią.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020