Miejskie imprezy sylwestrowe w Małym Trójmieście Kaszubskim

Wtorek, 30 Grudzień 2014
Małe Trójmiasto

Sylwester 2014/2015 w Małym Trójmieście Kaszubskim pod chmurką, na powietrzu, miejski. Nie wiesz jeszcze, gdzie spędzić Sylwestra? Nie masz ochoty na bal czy zabawę w lokalnych klubach? Jeżeli wolisz sylwestrową noc spędzić na świeżym powietrzu z pokazem sztucznych ogni przedstawiamy Ci propozycje miejskich imprez sylwestrowych w Wejherowie, Redzie i Rumi.

Wejherowo

W Wejherowie jak co roku miejski sylwester odbędzie się wejherowskim parku. „Sylwester w Parku” to tradycyjna impreza związana z powitaniem nadchodzącego Nowego Roku na którą przychodzi wielu wejherowian i ich gości. Zabawa na polanie za amfiteatrem rozpocznie się o godz. 23.00 i trwać bedzie do 1.00. W programie: zabawa przy muzyce zespołu ZGREDYBILLIES, powitanie Nowego 2015 Roku przez Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta oraz pokaz fajerwerków. Wstęp wolny!

Reda

Sylwester 2014/2015 w Redzie podobnie jak Wejherowie odbędzie się w parku miejskim. Zabawa w amfiteatrze rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do 1:00. W programie: gorąca kuchnia, muzyka taneczna oraz pokaz przepięknych petard.

Rumia

Zabawa sylwestrowa w Rumi odbędzie się w Miejskim Ośrodeku Sportu i Rekreacji w Rumi. W programie: dyskoteka, fajerwerki, życzenia noworoczne dla mieszkańców. Po powitaniu Nowego Roku – poczęstunek w postaci tortu i gorącej kawy. Po poczęstunku – dalsza część dyskoteki. Start sylwestrowej imprezy odbędzie się o godzinie 23:00, a zakończy się około 2:00.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020