Miesiąc do ligi

Czwartek, 5 Lipiec 2012
Wejherowo

Dokładnie za miesiąc rozpoczną się rozgrywki 2 ligi. Beniaminkiem w tym sezonie będzie zespół z Wejherowa. WKS Gryf Orlex na inaugurację rozegra spotkanie przed własną publicznością z zespołem Jaroty Jarocin.

Wejherowianie 25 czerwca rozpoczęli przygotowania do ligi. Na początek zawodników czekały badania na gdańskiej AWFiS, która mają pomóc w odpowiedni m przygotowaniu zespołu do sezonu. Piłkarze mają już za sobą pierwszy mecz kontrolny z Cartusią Kartuzy. Spotkanie zakończyło się wygraną żółto-czarnych 3:1.

Przygotowania do nowego sezonu to także wzmocnienia. Do drużyny dołączyło już dwóch nowych zawodników. Pierwszym nabytkiem został Marcin Warcholak występujący do tej pory w Ilankach Rzepin. Pozycja na jakiej rozgrywa mecze to lewa obrona lub pomoc. Do pozyskania tego gracza Gryf przymierzał się już zimą.

Drugim zawodnikiem pozyskanym przez żółto-czarnych jest dobrze znany zarówno kibicom jak i piłkarzom Rafał Siemaszko. Piłkarz do tej pory reprezentował barwy rumskiego orkana.

Z zespołu odeszło również trzech zawodników. Bartosz Białobrodzki został przesunięty do zespołu rezerw. Natomiast z Robertem Szudrowiczem i Jakubem Kaczykowskim nie przedłużono kontraktów.

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny sparing, przeciwnikiem będzie pierwszoligowa Arka Gdynia.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020