Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017
Małe Trójmiasto

W dniu 05.04.2017 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady, a także Finałów Wojewódzkiej Licealiady które odbędą się 25.04.2017 roku w Człuchowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 400 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrych wyników w finałach wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie –Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Szkoły podstawowe:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa w Luzinie – 154 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 248 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie – 269 pkt
4 -5. Samorządowa Szkoła Podstawowa  w Bolszewie – 404 pkt
4-5. Szkoła Podstawowa w Łebnie – 404 pkt
6. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie – 408 pkt
7. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie – 428 pkt
8. Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi – 453 pkt
9. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie – 512 pkt

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta młodsze (rocznik 2006 i młodsze)

Anastazja Ceszke – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
Wiktoria Tomeczkowska – Szkoła Podstawowa w Luzinie
Zuzanna Dąbrowska – Szkoła Podstawowa w Luzinie

Klasyfikacja indywidualna: dziewczęta starsze (rocznik 2004 - 2005)

Małgorzata Górska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Weronika Oryl – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
Patrycja Figlon – Szkoła Podstawowa w Luzinie

Chłopcy:

1. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie – 267 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Bojanie – 274 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Luzinie – 279 pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 338 pkt
5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie – 399 pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi – 414 pkt
7. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie – 445 pkt
8. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie – 448 pkt

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy młodsi (rocznik 2006 i młodsi)

Wojciech Iwasiuta – Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie
Piotr Potrykus – Szkoła Podstawowa w Bojanie
Maksymilian Tomeczkowski– Szkoła Podstawowa w Luzinie

Klasyfikacja indywidualna: chłopcy starsi (rocznik 2004 - 2005)

Jerzy Zaworski  – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Kacper Mroziński – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
Krzysztof Krasowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi

Szkoły gimnazjalne

Dziewczęta

1. Gimnazjum nr 1 w Rumi – 49 pkt
2. Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie – 62 pkt
3. Gimnazjum nr 1 w Redzie – 127 pkt
4. Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie – 137 pkt
5. Gimnazjum nr 1 w Wejherowie – 142 pkt
6. Gimnazjum w Luzinie – 209 pkt
7. Gimnazjum w Szemudzie – 218 pkt

Klasyfikacja indywidualna:

Natalia Klas – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
Natalia Młodak – Gimnazjum nr 1 w Rumi
Aleksandra Dominik – Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie

 

Chłopcy 

1. Gimnazjum nr 1 w Redzie – 80 pkt
2. Salezjańskie Gimnazjum w Rumi – 83 pkt
3. Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie – 105 pkt
4. Gimnazjum nr 3 w Wejherowie – 137 pkt
5. Gimnazjum w Bojanie – 152 pkt
6. Samorządowe Gimnazjum w Gniewinie – 205 pkt
7. Gimnazjum w Luzinie – 208 pkt

Klasyfikacja indywidualna: 

Mikołaj Kołodziejski–  Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
Oskar Bohm - Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
Sebastian Nowak – Gimnazjum w Bojanie

Szkoły ponadgimnazjalne

Dziewczęta

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie – 81 pkt
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie – 104 pkt
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi – 114 pkt
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – 117 pkt
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie – 122 pkt
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi – 162 pkt

Klasyfikacja indywidualna: 

Zofia Topp – ZSP nr 1 w Rumi
Oliwia Kreft – ZSP nr 1 w Rumi
Daria Kohnke  - SLO Rumia

Chłopcy 

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi – 45 pkt
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie – 86 pkt
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – 88 pkt
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie – 140 pkt
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie – 154 pkt
6. Niepubliczna Szkoła rzemiosła w Wejherowie – 174 pkt
7.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi – 216 pkt 

Klasyfikacja indywidualna: 

Karol Lipiński  – ZSP nr 1 w Rumi
Michał Jarliński  – ZSP nr 1 w Rumi
Grzegorz Żurek – ZSP nr 1 w Rumi

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020