Modowa Rumia Kobiet - Minimalizm w szafie? Ubierz się modnie na wiosnę!

Piątek, 14 Kwiecień 2017
Rumia

Galeria Rumia rozpoczyna cykl spotkań, pt. „Rumia Kobiet”, podczas których poruszane będą tematy związane z kobiecością, zdrowiem, modą, pasją oraz wieloma innymi sprawami, które są ważne dla wszystkich Kobiet. To program stworzony z kobietami i dla kobiet! 

Już 23 kwietnia zapraszamy na warsztaty modowe, pt. „Minimalizm w szafie? Ubierz się modnie na wiosnę!”. 

Spotkanie poprowadzą Anna Oborska i Monika Jamrych - trenerki wizerunku i stylistki.

„Nadejście ciepłych, wiosennych dni to doskonały moment, aby zrobić małe „przemeblowanie” naszej garderoby i zastanowić się co tak naprawdę jest nam potrzebne. Zmiana pory roku jest zawsze sporym wyzwaniem, jeśli chodzi o naszą garderobę. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać – my Ci w tym pomożemy” – mówi Anna Oborska.

„Jeśli chcesz poznać swoje atuty, nauczyć się odpowiednio dobierać garderobę - tak, aby czuć się dobrze w swoim ciele, a także poznać triki, dzięki którym oczarujesz każdego mężczyznę - nie może Cię zabraknąć na naszych warsztatach! – dodaje Monika Jamrych.

Warsztaty zapowiadają się bardzo ciekawie. Panie wybiorą się na poszukiwanie wiosennych nowinek, które odświeżą codzienny styl i sprawią, że każda z Pań poczuje się komfortowo i kobieco. Będzie można się również przekonać, że dodatki mają wielką moc i stanowią przysłowiową „wisienkę na torcie”.

Tego nie można przegapić! Na bezpłatne zamknięte spotkanie w Galerii Rumia można zapisywać się poprzez formularz konkursowy, który znajduje się stronie www.rumiakobiet.pl

Warsztaty, bony zniżkowe, oraz wspólne zakupy i niespodzianki…a przede wszystkim bardzo dużo fachowej i zaskakującej wiedzy oraz praktyki – tak w skrócie można podsumować nowy cykl kobiecych spotkań „Rumia Kobiet”. 

Oprócz bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach – Panie otrzymają również miłe upominki.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020