Niedzielne rekreacyjne granie na kompleksie Orlik 2012

Poniedziałek, 22 Luty 2010

Za oknem topniejący śnieg, momentami porywisty zimny wiatr. Ktoś mógłby powiedzieć, że warunki tylko i wyłącznie do siedzenia w domu. Jednak grupie śmiałków, nie straszna była aura i w niedzielne południe stawili się na obiekt redzkiego Orlika. Dokładnie o godz.12.00 na przeciw siebie stanęły dwie 6 - osobowe ekipy. "Żółci" dowodzeni przez Dawida Stefke oraz Marcina Ruchniewicza i "Kolorowi" których motorem napędowym był Adam Rydlewicz oraz Bartosz Bażowski. Podobać mogły się także akcje Jakuba Westphala, który na rekreacyjne granie przyjechał, aż z Gościecina.

Dużo walki, momentami ładnej, składnej gry po obu stronach oraz zaangażowanie - to wszystko mogliśmy oglądać podczas tego meczu. Sam wynik był sprawą drugorzędną, gdyż sama chęć uczestniczenia, poruszania się, jak również spotkanie ze starymi kolegami miała priorytetowe znaczenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych na czynny wypoczynek i do udziału w zawodach, bezpłatnych zajęciach organizowanych przez MOKSiR w Redzie. Kompleks Orlik cały czas jest do Państwa dyspozycji. Odśnieżony i dobrze przygotowany przez pracowników bardzo dobrze nadaje się do trenowania jak i rekreacyjnego grania. Serdecznie zapraszamy!

    

Arkadiusz Janor

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020