Nietrzeźwy kierowca uszkodził inny samochód

Czwartek, 2 Kwiecień 2020
Reda

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i uszkodzenie audi, odpowie 65-letni kierowca opla. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.


Policjanci z wejherowskiej drogówki wczoraj po godzinie 1:00 w nocy zostali wezwani do Redy, na jedno z osiedli, gdzie podczas parkowania kierowca opla uszkodził samochód audi, następnie odjechał z miejsca zdarzenia i próbował zaparkować w innym miejscu. Świadek zdarzenia nie pozwolił się oddalić się sprawcy.

Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili okoliczności zdarzenia oraz sprawdzili trzeźwość kierowcy. Okazało się, że 65-latek był nietrzeźwy. Badanie alko-testem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz sprawą zajmą się śledczy.

Mężczyzna musi się liczyć z poniesieniem konsekwencji związanych z uszkodzeniem samochodu audi. Ponadto musi się także liczyć  z utratą prawa jazdy za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą do 2 lat więzienia.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020