Niezidentyfikowany obiekt latający widziany nad Wejherowem

Środa, 1 Kwiecień 2015
Wejherowo

Dziś w godzinach porannych nad wejherowskim lasem od strony miejskiego szpitalu jedna z pielęgniarek kończących nocną zmianę zauważała dziwny, szybko poruszający się niezidentyfikowany obiekt latający.

- Zaobserwowałam statek, dużych rozmiarów, który miał wyraźny kształt koła. Obiekt ten był koloru złotego. Nadleciał od strony szpitala i wydaje mi się, że później wylądował w okolicy Wzgórza Ojca Grzegorza - opowiada Pani Halina, jedna z wejherowskich pielęgniarek.

Zainteresowani sprawą wybraliśmy się z naszym redakcyjnym dronem w okolice wejherowskiego szpitala i Wzgórza Ojca Grzegorza. Ku naszemu zdziwieniu udało się nam wykonać zdjęcia na których widać miejsce wylądowanie niezidentyfikowanego obiektu latającego. Z pewnością nie był to samolot ani helikopter. Czy było to ufo?…

Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb, które niezwłocznie zajęły się tym dziwnym przypadkiem. Zarówno w wejherowskim Magistracie jak i na komendzie policji nie udało się nam uzyskać, żadnych informacji na ten temat.

 

Jak większość z Was (choć nie wszyscy) zauważyła, artykuł ten był wyłacznie primaaprilisowym żartem, który miał Was rozbawić.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020