Northcon 2015 - Walka o Tron Północy w rumskiej Stacji Kultura

Niedziela, 9 Sierpień 2015
Rumia

Już 29 i 30 sierpnia w Stacji Kultura w Rumi odbędzie się Northcon 2015 czyli Walka o Tron Północy. 

Czym jest Northcon 2015? Jest to turniej ogólnopolski gry bitewnej Hobbit, opartej na wspaniałym świecie stworzonym przez J. R. R. Tolkiena. Ostatni Northcon odbył się w 2009. 

- To wtedy wraz z kolegą zainteresowaliśmy się tym hobby, jakim są gry bitewne. Przez ostatnie lata spędziliśmy długie godziny z pędzlem w ręku malując piękne modele ulubionych bohaterów oraz stojąc nad stołem bitewnym i rozgrywając całe batalie. Teraz zapragnęliśmy wrócić do korzeni. Już pod koniec sierpnia gracze z całej Polski przyjadą do Rumi, by stanąć w szrankach oraz pokazać, kto zasługuje na miano Mistrza Północy. Udział mogą wziąć wszyscy. Wystarczy, że znasz zasady i zgłosisz się do nas w odpowiednim czasie. - tłumaczy organizator turnieju Dariusz Skowroński.

Jeśli pierwszy raz zetknąłeś się z czymś podobnym zapraszamy na pokaz i warsztaty, które odbędą się 13 sierpnia (czwartek) w Stacji Kultura w Rumi/ godz.16.00. 

Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do Ogólnopolskich Samozwańczych Parowych Mistrzostw Polski NORTHCON 2015- Walka o Tron Północy. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020