Piknik Motoryzacyjny EvoTeam Tour 2009

Sobota, 5 Wrzesień 2009

Evo-Team Tour to projekt propagujący bezpieczeństwo na Polskich drogach. Celem imprezy jest zebranie w jednym miejscu miłośników motoryzacji, użytkowników pojazdów silnikowych z całymi rodzinami. Pokazanie co może przytrafić się nam na wakacjach, wycieczkach, podróżach nie koniecznie wynikających z naszych błędów.

Przy całości dokształcenia, główną częścią projektu to Pierwszy w Polsce Samochodowy Rajd na Orientacje. Najważniejsza będzie jakość przejazdu a nie czas. Rajd na orientacje będzie to:- przejazd dwoma wyznaczonymi trasami,  które opisane będą w specjalnych kopertach,- przejazd pomiędzy 12 odcinkami (punktami kontrolnymi), - zadania specjalne, zagadki, wszystko pomiędzy punktami kontrolnymi,- przejazd po okolicach miasta z różnymi podchwytliwymi zadaniami

Całość Jazdy na orientację nie będzie polegało na biciu rekordów prędkości lecz na orientowaniu się w terenie, rozwiązywaniu zadań, umiejętności pracy w zespole, posługiwania się z mapą i przestrzegania przepisów Ruchu Drogowego. Używane będą to pojazdy ich właścicieli wyposażone zgodnie z przepisami ruchu drogowego i w stanie technicznym dopuszczającym pojazd do ruchu drogowego. Wcześniej właściciele będą musieli zarejestrować się na stronie www.evo-team.pl lub osobiście i pobrać formularz rejestracyjny, który zezwoli na pełno prawne uczestnictwo.

Impreza na terenie wyznaczonym po za „Start i Meta” Jazdy na Orientacje odbywać się będą pokazy ratownictwa drogowego, pokazy instytucji współpracujących w dziedzinie bezpieczeństwa na naszych Polskich drogach. Następnie dla najmłodszy odbędzie się konkurs plastyczny z nagrodami, jazdy konne, quady, trampolina dla dzieci. Dla wszystkich gość proponujemy gastronomie, catering. Następnie będą stoiska lub miejsca reklamowo prezentacyjne sponsorów, mediów, oraz wystawców. Wiele innych atrakcji dla całych rodzin.

Miejsce w Redzie, przy oczku wodnym - Wjazd dla uczestników, obsługi od ul.1 MajaSzczegóły na www.evo-team.pl.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020